gulz

Hledáme hosty do debat o migraci!

Zajímá vás problematika migrace, uprchlictví či interkulturního soužití? Nelíbí se vám, jak se o problematice uprchlické situace hovoří a rádi byste se jako host zúčastnili besedy na toto téma?

Staňte se hostem besedy platformy Jsme to my. Platforma {jsme to my} si klade za cíl umožnit racionální, fakty podloženou a nezaujatou diskuzi nejen o migraci, ale o všech dalších tématech, které tzv. uprchlická krize v české společnosti otevřela. Platforma je otevřená všem, kdo se chtějí na této diskuzi podílet bez předsudků a mýtů. V současné době připravujeme seznam hostů, kteří by měli zájem účastnit se debat ve vybraných regionech. Tyto debaty jsou organizovány místními skupinami, organizacemi či jednotlivci se zájmem vytvořit prostor pro otevřenou a kultivovanou diskusi, kde bude nabídnut prostor pro argumenty všech zúčastněných stran.

  • Věnujete se problematice spojené s migrací, uprchlictvím, religionistice, historii apod. na akademické úrovni?
  • Máte zkušenosti s prací s uprchlíky ať již jako dobrovolník, nebo zaměstnanec organizace?
  • Máte jiné relevantní zkušenosti a/nebo znalosti?
  • Jste migrant žijící v České republice a máte chuť hovořit o svém příchodu a životě zde?

Zájemci nás prosím kontaktujte prostřednictvím ONLINE FORMULÁŘE či na e-mailu dederova@refug.cz. Další dotazy rádi zodpovíme také na tel. 603 839 076 (Kateřina Dederová, SIMI) Platforma Jsme to my je realizována prostřednictvím Open Society Fund Praha a Sdružení pro integraci a migraci, o.p.s.

Leták ke stažení

Odpovědět

Již 1167 lidí s námi souhlasí